TUĞÇE YILDIZ MAKEUP ARTİST • ANKARA • 0541 312 7723

Gelin Makyajı

Bridal Makeup; Wedding and Beauty

Gelin adaylarına, tüm samimiyetimle...

Gelin makyajınızda, makyaj bitip aynaya baktığınızda başkası gibi değil, kendiniz gibi hissedeceğiniz, doğal makyajları tercih ediyorum. 

Sizi, zevklerinizi ve tarzınızı tanımaya, anlamaya çok önem veriyorum.

Bu sebeple de herkese aynı makyajı yapmıyorum, aksine; yüz hatlarınız, oran-orantılarınız, ten renginiz, saç renginiz, gelinliğiniz, aksesuarlarınızdan tutun da düğün konseptinize kadar pek çok faktörü değerlendirerek, aynı zamanda makyajdaki yeni trendleri de takip ederek, size özel bir makyaj tasarlıyorum.

Provayı; tek göz, yarım yüz vs. şeklinde yapmıyorum, tüm makyaj, yani makyaj bazı sabitleyici vs. dahil olmak üzere, düğün günü yapılacak makyajınızın birebir aynısını yapıyorum. Makyajı gün boyu kullanıp kalıcılığını test edebilir, sevdiklerinizin görüşlerini alabilirsiniz. Eğer provadan memnun kalmazsanız hiçbir ücret talep etmiyorum...

Makyaj içinize sinene kadar provayı istediğiniz kadar tekrar etmeyi öneriyorum. Çünkü makyaj koltuğundan "mutlu" olarak kalkmanız benim için çok önemli...

"O gün" gelip çattığında, o günün sizin için önemini bilen, sizi anlayan, rahat hissettiren, hem sakinleştirebilecek hem de enerjinizi yükseltebilecek, gerekirse nazınızı çekebilecek biri ile çalışmak ister misiniz?

Düğününüzün üzerinden yıllar geçse bile, fotoğraflarınıza geri dönüp baktığınızda "iyi ki!" diyebileceğiniz bir makyaj olması en az sizin kadar beni de mutlu edecek!

Sevgilerimle,

Tuğçe YILDIZ