TUĞÇE YILDIZ MAKEUP ARTİST • ANKARA • 0312 963 1343

Gelin Makyajı

Bridal Makeup; Wedding and Beauty

Gelin adaylarına, tüm samimiyetimle...

Gelin makyajınızda, makyaj bitip aynaya baktığınızda başkası gibi değil, kendiniz gibi hissedeceğiniz, doğal makyajları tercih ediyorum. 

Sizi, zevklerinizi ve tarzınızı tanımaya, sizi anlamaya çok önem veriyorum. Sizi değiştirmeye veya baştan yaratmaya değil, güzelliğinizi ortaya çıkarmaya odaklanıyorum.

Bu sebeple de herkese aynı makyajı yapmıyorum, aksine; yüz hatlarınız, oran-orantılarınız, ten renginiz, saç renginiz, gelinliğiniz, aksesuarlarınızdan tutun da düğün konseptinize kadar pek çok faktörü değerlendirerek, aynı zamanda makyajdaki yeni trendleri de takip ederek, size özel bir gelin makyajı tasarlıyorum. Güçlü, romantik, kadınsı gibi vermek istediğiniz mesaja uygun bir görünüm yaratıyorum.

Provayı; tek göz, yarım yüz vs. şeklinde yapmıyorum; tüm makyaj, yani makyaj bazı sabitleyici vs. dahil olmak üzere, düğün günü yapılacak makyajınızın birebir aynısını yapıyorum. Makyajı gün boyu kullanıp kalıcılığını test edebilir, sevdiklerinizin görüşlerini alabilirsiniz.

Makyaj içinize sinene kadar provayı istediğiniz kadar tekrar da edebiliriz. Çünkü makyaj koltuğundan "mutlu" olarak kalkmanızdan daha önemli hiçbir şey yok.

"O gün" gelip çattığında yanınızda, o günün sizin için önemini bilen, sizi anlayan, rahat hissettiren, hem sakinleştirebilecek hem de enerjinizi yükseltebilecek, gerekirse nazınızı çekebilecek biri olsun isterseniz sizden haber bekliyor olacağım...

Düğün gününüzün üzerinden yıllar geçse bile, fotoğraflarınıza geri dönüp baktığınızda "iyi ki!" diyebilmeniz en az sizin kadar beni de mutlu edecek!

Kocaman sevgilerimle,

Tuğçe YILDIZ