TUĞÇE YILDIZ MAKEUP ARTİST • ANKARA • 0312 963 1343

Gelin Stil Danışmanlığı

Bridal Styling

Renk, şekil ve stil analizi ile başlayan gelin stil danışmanlığı süreci, gelinliğinizden aksesuarlarınıza, ayakkabılarınıza, gelin çiçeğinize, saç ve makyajınızın belirlenmesine kadar baştan aşağı mükemmel görünmenizi sağlayan profesyonel düzeyde, VIP bir hizmettir.

Sonsuz sayıda seçenek içinde gezinmeden, zamandan tasarruf ederek, sizin için en uygun olanın belirlendiği bu süreçte, kendinizi en iyi şekilde hissetmenize odaklanılır.

Düğün planlaması boyunca profesyonel bir hizmet isterseniz sadece ihtiyaçlarınız belirlenmekle kalmaz, bu ihtiyaçları birlikte karşılamak için alışverişte size rehberlik edilir, düğün günü, gün sonuna kadar tam destek sağlanır.

Gelin Stil Danışmalığı :
 
1.     DANIŞMANLIK
  • Ön görüşme, 1 moda evi ziyareti, 1 gelinlik provası : 4 saat
  • Ön görüşme, 3 moda evi ziyareti, 3 gelinlik provası : 10 saat
Renk, Şekil ve Stil Analizi : Kişisel değerlendirme, vücut analizi, renk, şekil ve stil analizi ile doğru stili bulma.

Gelinlik Seçimi : Kişiliğinize, zevkinize, vücut tipinize göre en uygun olan gelinlik modellerinin belirlenmesi, seçebileceğiniz renk, stil ve kesim çeşitleri hakkında bilgilendirme.

Aksesuar ve Ayakkabı Seçimi : Saç aksesuarları, mücevher, alyans, eldiven gibi aksesuar önerileri, gelinlik ve konsepte uygun ayakkabı önerileri.

Gelin Çiçeği Seçimi : Düğün konseptinize, gelinliğinize uygun olan renk ve stilde gelin buketi önerileri.

Gelin Saçı ve Makyajı : Yüzünüze en uygun olan gelin saçı ve makyajının belirlenmesi.

2.     DÜĞÜN PLANLAMASI BOYUNCA 
(Toplam 21 Saat)
 
1. Ön görüşme,
2. Moda evi, ayakkabı mağazası, çiçekçi, makyaj sanatçısı, kuaför veya diğer organizasyonlar için max 10 adet ziyaret,
3. 3 gelinlik provası.

Renk, Şekil ve Stil Analizi: Kişisel değerlendirme, vücut analizi, renk, şekil ve stil analizi ile doğru stili bulma.

Gelinlik Seçimi : Kişiliğinize, zevkinize, vücut tipinize göre en uygun olan gelinlik modellerinin belirlenmesi, seçebileceğiniz renk, stil ve kesim çeşitleri hakkında bilgilendirme. Özel dikim gelinlik ise tasarımcınızla birlikte süreç yönetimi, hazır giyim ise alışveriş rehberliği.

Aksesuar ve Ayakkabı Seçimi : Saç aksesuarları, mücevher, alyans, eldiven gibi tüm aksesuarların seçilmesi, gelinlik ve konsepte uygun ayakkabı seçimi ve alışveriş rehberliği.

Gelin Çiçeği Seçimi : Düğün konseptinize, gelinliğinize uygun olan renk ve stilde gelin buketi alışveriş rehberliği.

Gelin Saçı ve Makyajı : Yüzünüze en uygun olan gelin saçı ve makyajının belirlenmesi. Makeup artist ve hair designer‘ın bu doğrultuda yönlendirilmesi.

Diğer Organizasyonlar : Bekarlığa veda partisi, kına gecesi, kokteyl, after party gibi düğüne ilişkin diğer bütün organizasyonlar için uygun görünümün belirlenmesi.

3.    NEDİME EŞLİĞİNDE DÜĞÜN GÜNÜ REHBERLİĞİ 

Sürecin en zor, duygusal ve potansiyel olarak stresli kısmı olan düğün gününde gelinin hazırlanmasını koordine etmek, fotoğraf /video çekiminde rehberlik etmek, kuaför ve makyaj sanatçısının koordinasyonu, görünüşüyle ilgili yardıma ihtiyaç olması ihtimaline karşı profesyonel bir nedimenin gün sonuna kadar eşlik etmesi ve gün boyunca tam desteğin sağlanması.